Prohlášení & Disclaimer

Chtěli by jste vědět více o smyslu a poslání video platformy MOJECESTA.TV?

Napište nám zde!

Video platformu Moje cesta® jsem postavil s cílem pomáhat lidem na jejich složitých životních křižovatkách. Ukázat jim, že diagnóza rakovina není rozsudek smrti, ale právě začátkem nové cesty poznání a uvědomění si příčin této nemoci. Cesty plné výzev a překážek. Cesty uzdravení těla i Duše a začátkem nové vzrušující kapitoly toho pravého života.

<p>Pavel Vojtek</p>,

Pavel Vojtek

Holistic Cancer Survivor | zakladatel videoplatformy Moje cesta®

Prohlášení

​​Tato webová stránka může obsahovat obecné informace týkající se různých zdravotních stavů a jejich léčby. Tyto informace jsou poskytovány pouze pro informační účely a nemají nahrazovat lékařskou radu. Informace obsažené na video platformě MOJECESTA.TV byste neměli používat k diagnostice zdravotního nebo tělesného problému nebo nemoci. Lékařskou radu nebo informace o diagnóze a léčbě byste měli vždy konzultovat se svým lékařem nebo jiným kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem.

Máte nějaké dotazy? Napište mi!

email : pavel@Mojecesta.org


Pavel Vojtek |

zakladatel video platformy Moje cesta®

Jednoduché a flexibilní členství MOJECESTA.TV

Každá forma předplatného video kanálu Moje cesta® má v sobě zahrnuto 3-denní zkušební období zdarma. Užijte si jej a začněte nás sledovat již teď!

price option <p>MĚSÍČNÍ</p>

MĚSÍČNÍ

149 Kč

Toto předplatné Vám prostřednictvím pravidelné měsíční platby zajistí neomezený přístup ke všem videím video kanálu Moje cesta®.

price option <p>ROČNÍ</p>

ROČNÍ

1490 Kč

Toto předplatné Vám prostřednictví zvýhodněné roční platby zajistí neomezený, cenově výhodnější přístup ke všem videím video kanálu Moje cesta®.

Vyzkoušejte si Vaše 3-denní členství MOJECESTA.TV zdarma!

​​A začněte s uzdravení Vašeho těla i Duše!

​​Vyzkoušejte 3-denní členství zde!