Kontaktujte nás!

Máte nějaký nápad k vylepšení video platformy Moje cesta®?

Napište nám zde!

Video platformu Moje cesta® jsem postavil s cílem pomáhat lidem na jejich složitých životních křižovatkách. Ukázat jim, že diagnóza rakovina není rozsudek smrti, ale právě začátkem nové cesty poznání a uvědomění si příčin této nemoci. Cesty plné výzev a překážek. Cesty uzdravení těla i Duše a začátkem nové vzrušující kapitoly toho pravého života.

<p>Pavel Vojtek</p>,

Pavel Vojtek

Holistic Cancer Survivor | zakladatel videoplatformy Moje cesta®

Načerpejte sílu uzdravení!

​​Hlavním cílem video platformy Moje cesta® je dodávat lidem inspiraci na jejich životní cestě za uzdravením z rakoviny a jiných tzv. nevyléčitelných nemocí. To vše prostřednictvím edukativních videí, různorodých epizod video podcastu Moje cesta® anebo různých e-Learning programů a online kurzů Moje cesta®. Začněte se s námi uzdravovat již teď!

Kontaktujte nás

email : pavel@Mojecesta.org


Pavel Vojtek |

zakladatel video platformy Moje cesta®

Jednoduché a flexibilní členství MOJECESTA.TV

Každá forma předplatného video kanálu Moje cesta® má v sobě zahrnuto 3-denní zkušební období zdarma. Užijte si jej a začněte nás sledovat již teď!

price option <p>MĚSÍČNÍ</p>

MĚSÍČNÍ

99 Kč

Toto předplatné Vám prostřednictvím pravidelné měsíční platby zajistí neomezený přístup ke všem videím video kanálu Moje cesta®.

price option <p>ROČNÍ</p>

ROČNÍ

990 Kč

Toto předplatné Vám prostřednictví zvýhodněné roční platby zajistí neomezený, cenově výhodnější přístup ke všem videím video kanálu Moje cesta®.

Vyzkoušejte si Vaše 3-denní členství MOJECESTA.TV zdarma!

​​A začněte s uzdravení Vašeho těla i Duše!

​​Vyzkoušejte 3-denní členství zde!